М'яка іграшка кіт Саймона, Міньйон на присосках, 34 см.
Іграшка кіт Саймона на присосках
Розмір (см):
- висота - 34
- ширина - 26
- довжина - 7.
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух.
- Вид друку - термотрансферна.
М'яка іграшка кіт Саймона у вигляді Міньйона стане особливим подарунком на будь-яке свято шанувальникам мультфільму про Міньйон. Плюшевий котик без проблем тримається на склі, адже в його дизайні є спеціальні присоски, завдяки яким іграшка відмінно чіпляється.
Такий плюшевий сувенір особливо сподобається автомобілістам, адже котик піднімає настрій не лише водієві, а й пішоходу.
Доставка в усі регіони України.
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробниками напряму, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Стан | Новий |
| Прання | Машинна/ручна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Залізна людина, "Iron Man" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴




