М'яка іграшка Вівця, 34 см
М'яка іграшка Вівця
Розмір:
- висота - 34 см
- довжина - 30 см
- товщина - 24 см
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух
М’яка іграшка Вівця — це ніжний і милий подарунок, який дарує відчуття затишку та спокою. Завдяки приємним матеріалам і якісному пошиттю вона чудово підходить для обіймів і щоденних ігор. Ідеальний вибір серед м’яких іграшок українського виробника для дітей та дорослих.
Доставка в усі регіони України.
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробниками напряму, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 24 см |
| Діаметр | 0 см |
| Вага | 200 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Minecraft |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴


