М’яка іграшка Олень
Розмір (см):
- Висота - 28 см
- Ширина - 18 см
- Товщина – 24 см
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух.
М'яка іграшка Олень не тільки чудовий для обіймів, а й стильний елемент декору дитячої кімнати. Ніжні кольори та акуратне виконання іграшки додають затишку Вашому простору. М’яка іграшка Олень прекрасний вибір для створення теплої атмосфери! Подаруйте собі затишок із м’якою іграшкою, яка об'єднує комфорт і елегантність. Ніжний дизайн і м'які матеріали іграшки Олень ідеально підходять для створення куточка відпочинку вдома або для тематичних подарунків на будь-які свята.
Доставка у всі регіони України.
Ми є офіційним представником фабрики і працюємо з виробниками безпосередньо, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей віком від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 24 см |
| Вага | 200 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴





