М’який сувенір Огірок
Розмір (см):
- Висота - 25 см
- Ширина - 11 см
- Товщина – 8 см
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух
- Декор - вишивка
М’яка іграшка-сувенір «Огірок» — яскравий і кумедний аксесуар, що додає настрою з першого погляду. Приємний на дотик матеріал і компактний розмір роблять її чудовим варіантом для подарунка або декору. Ідеально підходить для креативних ідей, сувенірів та брендування.
Доставка у всі регіони України.
Ми є офіційним представником фабрики і працюємо з виробниками безпосередньо, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей віком від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Зелений |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 8 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴





