М'яка іграшка білий тигр, 35 см
М'яка іграшка білий тигр
Розмір:
- висота - 23 см
- ширина - 24 см
- довжина - 35 см
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух
М’яка іграшка «Білий тигр» — це поєднання ніжності та сили в одному образі. Плюшевий матеріал приємний на дотик, а деталізований дизайн додає іграшці особливого шарму. Завдяки зручному розміру тигрик ідеально підходить для обіймів, ігор або декору. Чудовий варіант подарунка, який подарує тепло та гарний настрій.
Доставка в усі регіони України.
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробниками напряму, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 35 см |
| Вага | 250 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Minecraft |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴





