М'який брелок Полуниця, 13 см
М'який брелок Полуниця
Розмір:
- висота - 13 см
- ширина - 12 см
- товщина - 7 см
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух
М’який брелок «Полуниця» — ніжний і стильний аксесуар, який додає яскравого настрою Вашим речам. Плюшевий матеріал приємний на дотик, а милий дизайн привертає увагу. Завдяки компактному розміру його зручно носити на ключах, сумці чи рюкзаку. Ідеальний варіант невеликого подарунка або симпатичного сувеніра.
Доставка в усі регіони України.
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробниками напряму, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 7 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Minecraft |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




