М'який аксесуар Єдиноріг, іграшка на руль, Єдиноріг, 19 см




345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00287-11
- +380 (93) 013-37-30
М'який аксесуар Єдиноріг
Розмір:
- висота - 19 см
- ширина - 18 см
- товщина - 10 см
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух
Плюшевий аксесуар «Єдиноріг» — чарівна деталь, яка перетворить звичайний велосипед чи самокат на справжній казковий транспорт. Завдяки зручному кріпленню він швидко фіксується на кермі та надійно тримається під час катання. М’який і якісний плюш дарує приємні тактильні відчуття, а яскравий дизайн привертає увагу та тішить дитину щодня. Такий аксесуар стане чудовим доповненням до дитячого транспорту і подарує ще більше радості від прогулянок.
Доставка в усі регіони України.
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробниками напряму, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 10 см |
| Вага | 100 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Minecraft |
| Гарантія | 12 місяців |
- Ціна: 345 ₴


