М'яке дитяче крісло Зайчик, 65 см.
Крісло для діток з лялькою
Розмір (см):
- висота - 37 см
- ширина - 65 см
- діаметр - 65 см
Матеріал:
- Основний – мікроплюс.
- Наповнювач – гранули пінополістиролу.
Плюшеве крісло з довгими вушками - вдале придбання вашому малюкові. З перших хвилин стане улюбленим місцем для малюка. Буде центром уваги, адже малювати , грати , дивитися мультики набагато цікавіше на такому затишному кріслі.
М'яке крісло, стане улюбленим місцем у будинку. Яскравий зовнішній вигляд, розвиває фантазію і викликає інтерес.
Доставка в усі регіони України.
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробниками напряму, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип крісла | крісло (не розкладне) |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 37 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 39 см |
| Ширина спального місця | 46 см |
| Висота спального місця | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 317 ₴


