М'яка іграшка Ждун
Розмір:
- Висота - 31 см.
- Ширина - 20 см.
- Діаметр - 25 см.
М’яка іграшка Ждун — це кумедний персонаж, який завойовує серця своїм спокійним виглядом і незвичайним дизайном. Плюшевий Ждун м’який, приємний на дотик і чудово підходить для обіймів.
Така м’яка іграшка стане веселим подарунком для дітей, друзів або колег. Ждун чудово виглядає в інтер’єрі, піднімає настрій та додає нотку гумору.
Якщо ви хочете купити м’яку іграшку, яка буде не просто сувеніром, а справжнім джерелом позитиву, Ждун — ідеальний варіант.
Доставка в усі регіони України. Унікальний дизайн мультиплікаційного персонажа. Користується популярністю серед діток будь-якого віку.
Про нас
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробником безпосередньо, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей віком від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легені у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 31 см |
| Діаметр | 25 см |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Стан | Новий |
| Прання | Машинна/ручна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴





